Ekonomik Fiyatlarla Araç Kiralayın

Ekonomik Fiyatlarla Araç Kiralayın

Ekonomik fiyatlarla araç kiralayın

Araç kiralama sektöründe 17 yıldan bu yana hizmet sürdürmeye devam etmekteyiz. Müşterilerin ar aç konusunda ki ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktayız.

Kaskolu, temiz, bakımı aksatılmayan, ekonomik araç gruplarımızı sunmaktayız. Ekonomik araç kiralama konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Her türlü araç modellerine sahip olmakla birlikte, uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaktayız.

 

Böylece ekonomik araç kiralama yoluna başvurarak, acil araç sıkıntılarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir şekilde hizmet veriyor ve geniş araç yelpazemizi sunmaya devam ediyoruz.

Ekonomik fiyatlarla araç kiralayın,Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize yönelik olarak araçlarımız bulunmaktadır. Departmanımızda geniş bir araç çeşidi bulunmakta ve istediğiniz zamana kadar kiralayabilmenize yardımcı olunmaktadır.

 

Uygun Araç Kiralama Şirketleri

 

Renk, model, marka konusunda çeşitliliğe sahip olan firmamız, müşterilerin isteklerini yerine getirmektedir. Firmamız aracılığı ile uygun araç kiralama hizmetlerinden yararlanmış olacaksınız.

Uygun araç kiralama konusunda sektörün öne çıkan firmalarından birisiyiz. Kısa yahut uzun dönem olmak koşuluyla araç kiralamanızı sağlamaktayız.

 

Firmamıza internet üzerinden ya da iletişim numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Ekonomix rent a car hizmetlerinden hemen yararlanmaya başlayın. Uzman ekibimizle ekonomix rent a car çözümleri sunmaktayız.

 

Ekonomik fiyatlarla

HAKKIMIZDA

Ekonomix rent a car, araç fiyatlarının bu kadar yükseldiği devirde sizin ve firmanızın ihityaçlarını karşılayarak,araç alımına ayrımış olduğunuz bütçeyi sektörünüzde kullanmanızı sağlamaktadır.

16 yıldır sektöre vermiş olduğumuz hizmetler ve yapılan işlerimiz ile EKONOMİK araç kiralama ve FİLO araç kiralamada günden güne büyümekteyiz.

Firmamızda bulunan araçların tamamı filomuza aittir.Bundan dolayı yapılan sigorta,kasko,bakım vb.uygulamalardan eminiz ve araçlarımıza güveniyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yapmış olduğunuz iş seyehatleri , tatil vb.durumlarda yapacağınız kiralamalarda beklentilerinizin daha da fazlasını karşılıyoruz.

Ekonomik ve istikararlı fiyat politikamız ile araç kiralama sektöründe yeni bir sayfa açtık.

Kalitesi ve güvenilirliği ile kurulduğu günden itibaren sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız,bu sayede her geçen gün daha da büyüyerek sizlere farklı marka – model araçlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz;
Kiralama sektöründe kiralama sonrası Hizmetlerde; Yeni müşteri istek ve beklentilerini yaratıp aksiyon planları geliştirerek sektörde rekabet oluşturan lider bir marka olmak.

Misyonumuz;
EKONOMİX RENT A CAR, Otomotiv sektöründe en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinerek ”Tam Anlamıyla Memnun EKONOMİX Müşterileri” ilkesi ile sektöre ve topluma değer katan, atılımcı ve gelişime açık bir şirkettir

Ekonomik Araç Kiralama

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR
  • Bebek Koltuğu
  • Full Kasko
  • Havalimanı Araç Teslimi
  • İndirimli Fiyatlar
  • Ekonomik Araçlar
  • 7 Gün 24 Saat Destek
  • Online Rezervasyon
  • Kar Lastiği