İstanbul Ekonomik Araç Kiralama

İstanbul Ekonomik Araç Kiralama,

Araç kiralama pek çok anlamda kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda araç kiralama hizmetlerine karşı ilgi de artmaya başlamıştır. Ucuz araba kiralama konusunda hizmet veren firmamız sizlere günlük veya haftalık olarak hizmet vermektedir. İster kısa süreli ister uzun süreli ihtiyaçlarınızı karşılayarak müşterileri memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

 

Ucuz Araç Kiralama Hizmetleri

 

Firmamız bütçe dostu olarak siz değerli müşterilerimize uzun zamandır hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle müşterilerimizin her zaman istek ve görüşlerini beyaz alarak ve bu isteklere göre uygun alternatifler sunarak ekonomik araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Günümüzde günlük araç kiralama sektöründe fiyatlarda büyük değişkenlikler yaşanmaktadır. Bazı kişiler için araç kiralama fiyatları oldukça yüksek gelmektedir. Bu anlamda müşteriler nasıl hareket edeceklerini tam olarak bilemezler. İstanbul Ekonomik Araç Kiralama Bu noktada firmamız piyasa koşullarına göre hem kaliteli hem de ucuz araba kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Fiyatlarımız uygun düzeyde tutularak her bütçeye hitap etmekteyiz.

 

Uzun Araç Kiralama Hizmetleri

 

Araç kiralama pek çok alanda karlı bir yöntemdir. Araç kiralama konusunda karar verilecek ilk nokta ne kadar süreliğine kiralanacağıdır. Günlük, aylık veya uzun dönem gibi seçeneklerimiz ile araç kiralama yöntemlerimiz bulunmaktadır.  İstanbul Ekonomik Araç Kiralama Özellikle yaz aylarında uzun dönem araç kiralama daha da popüler hale gelmektedir.

 

Uzun araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler genellikle dizel araç kiralama tercih etmektedirler. Bunun en büyük sebebi yakıt tasarrufunun sağlanmasıdır. Genellikle dizel araç kiralama hizmetleri benzinli araçlara göre daha yüksek olmaktadır. Fakat firmamız ekonomik araç kiralama hizmetlerini dizel araçlar içinde gerçekleştirmektedir.

 

Uzun dönem araç kiralama da dizel araç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için ilk olarak kiralanacak sürenin belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonra firmamız ile iletişime geçerek araba modelleri ve özellikleri hakkında bilgi almanız mümkündür. Ayrıca uzun dönem araç kiralayarak ekonomik araç kiralama hizmetlerinde de faydalanabilirsiniz.

 

Araç Kiralama Koşullarımız

 

Ucuz araba kiralama hizmetlerimizde kiralanacak en kısa süre 3 gün olmaktadır. Eğer kiralama süresi uzun süreli olacak ise uzun süreli kiralamalarda en az kiralama süresi ise 30 gün olmaktadır. Araçlar ofislerimizde mesai saatleri arasında teslim alınabilmektedir. Ayrıca müşteriden araç teslim alınması da ücretsizdir. Bunlar dışında 24 saat hizmet veren Uluslararası Hava Limanlarındaki ofislerimizden yapılan kiralamalarda hava limanı hizmetlerimiz için ücret alınmamaktadır.

 

Ayrıca araç kiralayabilmek için en az 22 yaş oluşması ve 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip olunması gerekmektedir. Ayrıca kiracı dışında başkası tarafından aracın kullanılabilmesi için sürücü belgesi ve yaş kurallarına uyum sağlaması gerekmektedir. Sizlerde hem ucuz hem de güvenli bir şekilde araç kiralamak istiyorsanız ekonomixrentacar.com sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

iletişim : 0533 894 34 34

 

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR
  • Bebek Koltuğu
  • Full Kasko
  • Havalimanı Araç Teslimi
  • İndirimli Fiyatlar
  • Ekonomik Araçlar
  • 7 Gün 24 Saat Destek
  • Online Rezervasyon
  • Kar Lastiği