S.s.s

 SIK SORULAN SORULAR ;

Sık sorulan sorular,

*SÖZLEŞME ESNASINDA İSTENİLEN EVRAKLAR

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

* YURTDIŞINDAN NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM ?

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.sık sorulan sorular

* ARAÇLARIN BAKIMLARI YAPILIYOR MU ?

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.sık sorulan sorular

*FİRMA OLARAK ARAÇ KİRALAMA ?

Şirketler için kiralamalarda bir sefere mahsus olmak üzere; vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, şirket mektubu (kullanacak kişinin şirket adına araç kiralamaya ve kullanmaya yetkili olduğunu kira ve kasko dışı hasarlarda ödemenin şirketiniz tarafından nakit olarak yapılacağını belirten antetli kağıda imza yetkilisi tarafından imzalanmış), kullanıcı kişilerin ehliyet fotokopileri gerekmektedir.

*ARACI SÖZLEŞME DIŞINDA BİRİSİ KULLANABİLİR Mİ ?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi;  ek sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse araç kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

HAKKIMIZDA

Ekonomix rent a car, araç fiyatlarının bu kadar yükseldiği devirde sizin ve firmanızın ihityaçlarını karşılayarak,araç alımına ayrımış olduğunuz bütçeyi sektörünüzde kullanmanızı sağlamaktadır.

16 yıldır sektöre vermiş olduğumuz hizmetler ve yapılan işlerimiz ile EKONOMİK araç kiralama ve FİLO araç kiralamada günden güne büyümekteyiz.

Firmamızda bulunan araçların tamamı filomuza aittir.Bundan dolayı yapılan sigorta,kasko,bakım vb.uygulamalardan eminiz ve araçlarımıza güveniyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yapmış olduğunuz iş seyehatleri , tatil vb.durumlarda yapacağınız kiralamalarda beklentilerinizin daha da fazlasını karşılıyoruz.

Ekonomik ve istikararlı fiyat politikamız ile araç kiralama sektöründe yeni bir sayfa açtık.

Kalitesi ve güvenilirliği ile kurulduğu günden itibaren sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız,bu sayede her geçen gün daha da büyüyerek sizlere farklı marka – model araçlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR
  • Bebek Koltuğu
  • Full Kasko
  • Havalimanı Araç Teslimi
  • İndirimli Fiyatlar
  • Ekonomik Araçlar
  • 7 Gün 24 Saat Destek
  • Online Rezervasyon
  • Kar Lastiği