UYGUN ARAÇ KİRALAMA SİZE NE KAZANDIRIR

UYGUN ARAÇ KİRALAMA SİZE NE KAZANDIRIR

Uygun araç kiralama size ne kazandırır,Firmanız için ekonomik araç kiralamanın kazandıracağı artılar oldukça fazladır. Satın alımdaki olumsuzlukların ekonomik araç kiralamada yaşanmayacak olması önemli bir noktadır.

Bireysel olarak ekonomik araç kiralamanın avantajları şunlardır. Bir iş gezisinde, ailece yapılan bir hafta sonu planında, uçak ile seyahat edilen farklı bir bölgede günlük gezilerde, düğün organizasyonlarında, özel toplantılarda vs. gibi durumlarda ekonomik araç kiralamak en mantıklı tercih olacaktır.

Araç kiralama yapmak istediğinizde fiyat araştırmasına gireriz hepimiz, ancak fiyatın uygun olmasının yanı sıra kaliteli ve güvenilir olmasıda bir o kadar önemlidir.

Araç kiralama fiyatları mevsimsel (sezonluk) değişime uğrayabilmektedir. Öncelikle ucuz araba kiralamak istiyorsanız rezervasyonunuzu çok önceden yaptırmanız gerekir.

Araç kiralama fiyatlarını araştırırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda bahsedeceğim,

 • Öncelikle firmanızı iyi seçmeniz gerekir.
 • Firmanın sunduğu hizmetleri çok iyi bilmeniz gerekir.
 • Aracın durumu hakkında ( model – km – marka ) bilginiz olması gerekir.

Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanları yurt içi yurt dışı insan sirkülasyonunun çok olduğu bölgelerdir.

Havalimanlarında araç kiralama yapabilirsiniz. Geliş – Gidiş tarih ve saatlerinize göre havalimanlarında araç sağlayan firmalardan destek alabilirsiniz.

Öncelikle havalimanlarında saat kavramı olmaması gerek gece 03:00’te geldiğinizde araç temin edebilmeniz gerekir.

Bunun için tercih edeceğiniz firmanın hizmeti 7/24 olması gerekmektedir.

Global firmalar 7/24 hizmet vermekle birlikte, dilediğiniz saat aralığında havalimanlarından araç temin edebilme şansına sahip oluyorsunuz.

Ekonomix rent a car, araç fiyatlarının bu kadar yükseldiği devirde sizin ve firmanızın ihityaçlarını karşılayarak,araç alımına ayrımış olduğunuz bütçeyi sektörünüzde kullanmanızı sağlamaktadır.

FİRMAMIZ

16 yıldır sektöre vermiş olduğumuz hizmetler ve yapılan işlerimiz ile EKONOMİK araç kiralama ve FİLO araç kiralamada günden güne büyümekteyiz.

Uygun araç kiralama size ne kazandırır,Firmamızda bulunan araçların tamamı filomuza aittir.Bundan dolayı yapılan sigorta,kasko,bakım vb.uygulamalardan eminiz ve araçlarımıza güveniyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Yapmış olduğunuz iş seyehatleri , tatil vb.durumlarda yapacağınız kiralamalarda beklentilerinizin daha da fazlasını karşılıyoruz.

Ekonomik ve istikararlı fiyat politikamız ile araç kiralama sektöründe yeni bir sayfa açtık.

Kalitesi ve güvenilirliği ile kurulduğu günden itibaren sadece müşteri memnuniyeti odaklı olan firmamız,bu sayede her geçen gün daha da büyüyerek sizlere farklı marka – model araçlar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR
 • Bebek Koltuğu
 • Full Kasko
 • Havalimanı Araç Teslimi
 • İndirimli Fiyatlar
 • Ekonomik Araçlar
 • 7 Gün 24 Saat Destek
 • Online Rezervasyon
 • Kar Lastiği